Dni regionálnej kultúry a 47. ročník „Gavlovičovo Pruské"

Obec Pruské, Divadelný súbor HUGO v spolupráci s Považským osvetovým strediskom a Rímskokatolíckou cirkvou, farnosťou Pruské si Vás dovoľujú srdečne pozvať na Dni regionálnej kultúry a 47. ročník „Gavlovičovo Pruské", ktoré sa uskutočnia v dňoch 08. 08. 2014 - 10. 08. 2014 v obci Pruské ...

Program začne v piatok o 19:00 hod. na námestí obce predstavením Divadla Klauniky Brno – predstavenie Don Quijote de la Anča, následne bude pokračovať o 21:00 hod. komorným koncertom Dagmar Mišíkovej a jej hostí vo františkánskom kostole.

V sobotu bude program pokračovať na námestí obce o 20:00 hod. predstavením Divadelného súboru HUGO, ktorý uvednie komédiu Prekvapenie. Po skončení predstavenia na námestí obce bude koncert speváka Maroša Banga pod názvom Blúdenie v tme.

Slávnosti budú ukončené v nedeľu o 17:45 hod. slávnostnou sv. omšou vo františkánskom kostole za účasti bratov františkánov.

Počas týchto dní bude sprístupnené krypta vo františkánskom kostole a výstava o Hugolínovi Gavlovičovi v areáli františkánskeho kostola.

V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenia uskutočnia v Kultúrnom dome, koncert Maroša Banga vo farskom kostole v Pruskom.

Všetkých Vás srdečne pozývame.


oznamy / plagat-gavlovicovo-2014.jpg